Jak wyprać ręczniki aby ich nie zniszczyć? Porady odnośnie prawidłowego utrzymywania ręczników w dobrym stanie

Często zdarza się, że ręcznik zostaje kupiony ze względu na jego miękkość i przyjemne uczucia, jakie wywołuje w kontakcie ze skórą. Aby jednak pozostał taki na długi czas, nawet najlepszy, Czytaj dalej Jak wyprać ręczniki aby ich nie zniszczyć? Porady odnośnie prawidłowego utrzymywania ręczników w dobrym stanie

Ręcznik ręcznikowi nierówny. O konieczności posiadania wielu różnych ręczników do różnych potrzeb (zabiegi pielęgnacyjne, suszenie po kąpieli, ręczniki do twarzy, włosów, ręczniki dla różnych typów skóry, etc.).

Nie jest tajemnicą, że każdy mieszkaniec domu ma swój własny ręcznik, którego nie używa nikt inny. Przyjmuje się jednak, że aby zachować właściwą higienę osobistą, powinno Czytaj dalej Ręcznik ręcznikowi nierówny. O konieczności posiadania wielu różnych ręczników do różnych potrzeb (zabiegi pielęgnacyjne, suszenie po kąpieli, ręczniki do twarzy, włosów, ręczniki dla różnych typów skóry, etc.).

Ręczniki dla alergików – zalety ręczników z niestandardowego tworzywa (np. tkanina bambusowa)

Alergicy to specjalna grupa konsumentów, która powinna bardzo uważać na to, co kupuje. Są bowiem tkaniny, które bardzo łatwo mogą u nich wywołać różnego rodzaju podrażnienia. Z tego powodu muszą się Czytaj dalej Ręczniki dla alergików – zalety ręczników z niestandardowego tworzywa (np. tkanina bambusowa)